Feed RssWrz 19 2009

Nie bądź sknerą, wyślij kwiaty!

category: Kwiaty author:

Kiedy ostatnio powiedziałeś swojej żonie, że ja kochasz, że wciąż widzisz w niej to szczupłe dziewczę, które podbiło twoje serce wiele lat temu, że doceniasz to, jak bardzo pomaga ci pracując, mimo, że tyle ma obowiązków w domu, że jesteś pod wrażeniem sposobu, w jaki wychowuje wasze dzieci? Kiedy ostatnio powiedziałeś jej coś miłego, albo wykonałeś jakiś gest, żeby zrozumiała, że nadal jest kobietą twojego życia i wciąż ci na niej zależy? Takie drobne gesty naprawdę są potrzebne. Każdy człowiek, aby być szczęśliwym, musi czuć, że jest akceptowany przez otoczenie, że komuś na nim zależy. Mówiąc od czasu do czasu „kocham”, dajesz takie poczucie twojej życiowej partnerce, odwdzięczasz się jej za to że pomaga ci codziennie pchać pod górkę wspólny wózek, na którym oboje jedziecie.

Zrób czasem ten niewielki wysiłek i podziękuj jej za to, że jest przy tobie i kocha cię pomimo twoich licznych wad – bo, jak to ktoś kiedyś ładnie ujął – kocha się nie za coś, ale pomimo wszystko.Wyślij kwiaty, sprawiając jej radość bez okazji, ot tak dla samej radości. Zasługuje na to, byś w ten sposób okazał jej wdzięczność, podarował chwilę przyjemności i poprawił samopoczucie – na pewno też odwzajemni się okazaniem tych samych uczuć.

Nie wymawiaj się brakiem pieniędzy, nie bądź sknerą! Wyślij kwiaty – to nie kosztuje wiele, a efekt takiego drobnego gestu jest wprost bezcenny i przyniesie ci korzyści, których nie sposób przeliczyć na złotówki. Twoja kobieta czując się szczęśliwa i kochana będzie bardziej pewna siebie i dzięki temu nie zawaha się jako pierwsza wychodzić z inicjatywą do wspólnie spędzanego czasu. Dzięki pachnącemu prezentowi będzie miała doskonały humor i motywację by dbać o to, aby zawsze być dla ciebie atrakcyjną. Poza tym obdarowana kwiatami kobieta będzie chciała odwdzięczyć ci się tak, jak potrafi – wspaniałym, romantycznym, wieczornym posiłkiem, a kto wie, co będzie potem… Może przypomnicie sobie początki waszej znajomości, może bukiet kwiatów przywoła gorące noce, kiedy wszystko było dla was nowe i odkrywcze. Czasem bukiet kwiatów może zdziałać cuda – spróbuj, będziesz mile zaskoczony – przecież nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać tak wiele. Najtrudniej się przełamać i zrobić ten pierwszy gest. Kiedy zobaczysz efekty, będziesz sięgał po tajną broń, jaką jest bukiet kwiatów znacznie częściej. I z niecierpliwością będziesz czekał na kolejne efekty kwiatowej terapii.

tag: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.